گنو/لینوکس تنها یک سیستم عامل نیست، گنو/لینوکس یک فرهنگ است.

توزیع‌های گنو/لینوکس

جستجو در سی‌تو

۱۳۹۳/۲/۲۶ : انتشار اصلی : Linux Lite 2.0 Beta

جری بزنکن اعلام کرد نسخه‌ی بتا از Linux Lite 2.0، یک توزیع سبک برپایه‌ی اوبونتو با میزکار اکس‌اف‌سی‌ای، منتشر شد: Linux Lite 2.0 بتا برای دانلود و بررسی موجود است. این بیلد حاصل چهار ماه توسعه‌ی پایدار و پیاده‌سازی بهترین ایده‌های تیم و جامعه است. این نسخه با انتشار مخازن خودمان برای نرم‌افزارهای سفارشی خودمان همراه شده است، بنابراین تغییرات و بهبودهای سیستم‌عامل به طور منظم قابل ارائه هستند. زین پس ارتقا Linux Lite 2.0، Lite Manual، Lite Software و  Lite Fix  برای پاسخگویی به نیازهای کاربران ساده‌تر خواهد بود. در این نسخه ما جدیدترین نسخه‌ی همه‌ی برنامه‌های محبوب مانند لیبره‌آفیس، واین و گیمپ را قرار داده‌ایم تا کاربران به آخرین ویژگی‌های این برنامه‌ها دسترسی داشته باشند.
متن کامل انتشار را برای توضیحات بیشتر بخوانید.
 


بهنام توکلی

یه علاقه‌مند دنیای نرم‌افزارهای آزاد، مدیر سی‌تو از سال ۸۶

آخرین اخبار مربوط

همراه با سی‌تو

حامیان سی‌تو

فناوران شبکه سینداد - سرویس های تخصصی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی در دیتاسنترهای اختصاصی سینداد در ایران و آمریکاحمایت تبلیغ در مرکز گنو/لینوکس سی‌تو

خبرنامه سی‌تو

پروژه‌های میرور شده در سی‌تو

در گذشته بسیاری از پروژه‌ها مثل NetBeans, Redhat, VMWare, VirtualBox, Android و ... بر روی سرورهای سی‌تو میرور گردیده بودند تا به آسانی در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرند (امکان پروکسی وجود داشت ولی سرعت اینترنت در اکثر نقاط کشور مناسب نبود). اما با توجه به دسترسی بهتر به اینترنت می‌تواند برای دستیابی به سرویس‌های تحریم شده از سرویس شکن (لینک) استفاده نمایید.

تماس با سی‌تو

مرکز گنو/لینوکس سی‌تو


ایمیل: info [AT] sito [DOT] ir